a

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit lorem quis bibendum elit.

+01145928421 appetito@mikado-themes.com
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
Search
Lezzet
YENİ BAĞLAR KURMAK İÇİN

RESTAURANT

Büyük Çınar’ın gölgesinde sunduğumuz zengin alakart menümüzde damak zevkinize göre farklı lezzetler bulabilir, zarif ve yeni lezzetler keşfedebilirsiniz. Eşsiz bağ atmosferinde, sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz ve yeni bağlar kuracağınız mutlu sofralar hazırlıyoruz.

Davet organizasyonları, toplantılar, nişan-düğün yemekleri ve farklı etkinlikler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EGE MUTFAĞI

YEREL LEZZETLER

Büyük Çınar’ın gölgesinde sizlere sunduğumuz menüler, mevsimlere uyumlu olarak her 6 haftada yenileniyor. Yemeklerimizin mevsimsel malzemeleri tarladan mutfağımıza geliyor. İsabey Bağları Restaurant’ta her mevsim taze malzemeler taze fikirlerle işleniyor.

a

Ege mutfak mirasının verdiği ilhamla tasarlanan yemeklerimizin her biri İsabey Bağları Restaurant’ın karakteristik özelliği olan şarapla yeni bağlar kurmak hedefiyle hazırlanıyor. Bazı yemekler şarap ile pişirilerek, bazı yemekler şarabın damakta bıraktığı notalara eşlik etmek hayaliyle tamamlanıyor.

Çalışma Saatlerimiz: Restoranımız Pazartesi günleri hariç her gün 12.00-24.00 saatleri arasında hizmetinizdedir.
Lounge  bölümümüzde Pazartesi günleri hariç her gün 12:00-18:00 saatleri arasında yanlızca parekende şarap satışımız olacaktır.

a
a

ÖĞLE

a

AKŞAM

HAKKIMIZDAKİ

YORUMLAR

"Ancak benim için önemli olan şarapları tatmak. Mümkünse yıllandıkları fıçı ve şişede. Aynı akşam Sevilen'in sahip olduğu İzmir’deki lokantada bizim iç düzenlenen güzel akşam yemeğinde beş değişik Sevilen şarabını tattık.”

Vedat Milor
Gurme / Milliyet Gazetesi

BİLGİLENDİRME

İsabey Bağları Pazartesi günleri kapalıdır. Haftanın diğer günleri aşağıdaki saatler arasında hizmetinizdeyiz.
Restaurant - Pazartesi hariç her gün 12:00 - 24:00 Lounge - Yeme içme hizmetleri kapalı, parekende şarap satışı Pazartesi hariç her gün 12:00 - 18:00  
Holler Box