a

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit lorem quis bibendum elit.

+01145928421 appetito@mikado-themes.com
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
Search

Blog

Dünya sathına yayılmış bir gastronomi organizasyonu Chaine des Rotisseurs'ün yayın organı olan La Revue International de la Chaine, yeni sayısında 2 tam sayfayı Sevilen Şarapları ile İsabey Bağları ve Bağevi'ne ayırdı. Gastronominin en önemli organizasyonlarından birinin gündeminde yer edinmekten gurur duyduk. Bu önemli mecrada yayınlanan yazımızı sizler için çevirdik.   Türkiye'deki Sevilen üzüm bağları ve Şaraphanelerinde, Vice-Échanson Enis Güner de dahil olmak

İsabey Bağları'nda aktivite zamanı. Bağ gezisinden, şarap tadım günnlerine kadar birçok aktiviteyi sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. İsabey Bağlarında Akiviteler; * Bağ Gezisi * Şarap Tadımı * Şarap Tanıtım Seminerleri * Restoran * Şarap Satş Mağazası * Konuk Evi * Davetler ve Organizasyonlar *** İŞLETMEMİZ KIŞ AYLARINDA ( Pazartesi ),YAZ AYLARINDA ( Pazar ) GÜNLERİ KAPALIDIR,LÜTFEN DİKKATE ALINIZ.

BİLGİLENDİRME

İsabey Bağevi'nde, 15-21 Temmuz tarihleri arasında restoran servisimiz 17:30'da başlayacaktır.
Lounge bölümümüzde 12:00 / 17:00 saatleri arasında sadece pizza, peynir ve şarap servisi mevcut olacaktır. Şarap butiği satışımız devam etmektedir.
Holler Box